fbpx

Planetarium na Eventy, Plenery, Urodziny, Imprezy

Posiadamy różnego rodzaju kopuły, które można wykorzystać odpowiednio do potrzeb.

NA ZEWNĄTRZ:
Posiadamy kopułę zewnętrzną, którą można rozłożyć na trawniku czy płycie Rynku. Szerokość 5,5m, wysokość 3,5m (potrzeba wydzielonego miejsca ok 35m2. Pomieści ok 25 dzieci lub 20 dorosłych. Na Festynach i tego rodzaju imprezach możemy rozłożyć leżaczki, zmieści się ich do 15 szt.
Orbitek Mobilne Planetarium na Eventy Plener Urodziny Imprezy Przenośne Obwoźne kopuła

 DO WEWNĄTRZ:
Posiadamy małe i duże kopuły wewnętrzne.
Mała kopuła planetarium potrzebuje powierzchni 5x5m i wysokość ok 3m. Pomieści 30 dzieci lub 20 dorosłych. W Planetarium zmieści się 15 leżaczków.

Orbitek Mobilne Planetarium na Eventy Plener Urodziny Imprezy Przenośne Obwoźne


Duża kopuła planetarium potrzebuje powierzchni 8x10m i wysokość 4,5m. Pomieści 50 dzieci lub 35 dorosłych. W dużym Planetarium możemy rozłożyć 30 leżaczków.

Orbitek Mobilne Planetarium na Eventy Plener Urodziny Imprezy Przenośne Obwoźne duza kopula


Orbitek Mobilne Planetarium na Eventy Plener Urodziny Imprezy Przenośne Obwoźne duza kopula gwiazdozbiory

Na Festyny i imprezy plenerowe proponujemy krótkie seanse 10-15 min, by wśród wielu atrakcji na imprezie, Planetarium stanowiło ciekawy i rozrywkowy przerywnik. 
Proponowany seans pokaże nam Podróż do środka Galaktyki. Porównanie naszej Ziemi do innych planet Układu Słonecznego i kilku większych gwiazd.
Jak powstają nowe gwiazdy i gdzie jest czarna dziura? Jak wygląda nasza Galaktyka i jakie miejsce w niej zajmujemy? Seans dostosowany jest dla widzów w każdym wieku. Zapierające dech w piersi widoki, ciekawe doznania dzięki systemowi wyświetlania obrazu dookoła głowy. Odczuwanie przestrzeni jest lepsze niż znane z systemów wyświetlania 3D.

 

- Zadzwoń - 502 750 801 zapytaj o szczegóły